Integrácia pre e-shopy

Beží váš e-shop na platforme, máte vlastné riešenie, používate konkrétnu aplikáciu a chceli by ste ju pripojiť k Pošte bez hraníc? Množstvo takýchto integrácií a doplnkov už existuje a nie je nič jednoduchšie ako ich aktivovať.

Riešenie v krabici

Beží váš e-shop na platforme ako Shopify, Shoptet alebo WooCommerce?

Marketplace

Predávate na marketplace a chcete ponúkať našich dopravcov alebo využívať reverznú logistiku?

Skladové aplikácie

Máte doplnok na tlač štítkov alebo celý baliaci systém a chcete pridať naše dopravce?

Riešenia šité na mieru

Vyvinuli ste svoj vlastný e-shop a chcete nás integrovať a prepojiť prostredníctvom API?

Pripojenie služby Pošta bez hraníc k vašej platforme

Pripojte svoj e-shop Shopify a získajte možnosť využívať všetky nosiče, ktoré ponúkame. Tlačte štítky, získajte sledovanie zásielky a dokonalý prehľad o stave zásielky počas prepravy.

Doplnok Pošty bez hranic v oficiálnom obchode s aplikáciami nenájdete, ale pomocou integrátora Baselinker môžete jednoducho prepojiť službu Shopify s aplikáciou Pošty bez hranic. Balikobot tiež ponúka prepojenie na Shopify.

Samostatný doplnok dokáže exportovať vaše objednávky priamo do nášho klientskeho účtu jedným kliknutím. V administrácii e-shopu si teraz môžete stiahnuť štítky koncových odosielateľov a tiež sledovať stav zásielky.

Plugin si môžete stiahnuť za poplatok 50 € priamo od vývojára, ktorý vám rád pomôže priamo s implementáciou. Viac informácií nájdete na jeho webovej stránke.

Český Shoptet sa špecializuje na prenájom e-shopových riešení, ktoré sú obľúbené najmä pre svoje jednoduché a intuitívne ovládanie. Rozšírenia sú vo forme doplnkov.

Pripojte svoj e-shop Shoptet a získajte možnosť využívať všetky dopravce, ktoré ponúkame. Všetky objednávky môžete exportovať do formátu CSV a potom ich importovať do nášho klientskeho účtu.

Doplnok Pošty bez hranic v oficiálnom obchode s doplnkami nenájdete, ale pomocou integrátora Baselinker môžete jednoducho prepojiť Shoptet s Poštou bez hranic.

Platforma, ktorá ponúka komplexné riešenie elektronického obchodu so všetkými funkciami bez dodatočných nákladov. Vyniká mimoriadne prepracovanou viacjazyčnosťou, medzinárodným predajom a správou viacerých obchodov z jednej administrácie.

Vďaka doplnku Pošta bez hraníc môžete exportovať objednávky do formátu CSV a potom ich nahrať do nášho klientskeho účtu. Automatický export objednávok je možný po pripojení cez doplnok Balíkobot, Baselinker alebo Chameleoon.

Tento bezplatný doplnok si môžete stiahnuť a nainštalovať ako súčasť svojho plánu.

Neobmedzený systém e-shopu s jednotnou správou a skladom.

Vďaka priamemu pripojeniu k rozhraniu API nám môžete priamo odoslať údaje o zásielke, vytlačiť štítky a získať odkaz na sledovanie. Zásielky môžete tiež exportovať do formátu CSV a ručne ich nahrať do nášho klientskeho účtu.

Pošta bez hraníc je medzi podporovanými dopravcami a môžete ju jednoducho a bezplatne integrovať priamo do svojho exitshopu.

Vyvíja pokročilé e-commerce riešenia pre stredné a veľké spoločnosti.

Integrácia urobí to, čo si želáte.

Ak máte riešenie elektronického obchodu od spoločnosti oxyshop, kontaktujte ich priamo. Integrácia Pošty bez hraníc sa už uskutočnila v niekoľkých projektoch.

Obsahuje všetko, čo potrebujete na prevádzku moderného e-shopu, ktorý je funkčný ihneď po registrácii.

Svoje objednávky môžete jednoducho exportovať do CSV a potom ich nahrať do nášho klientskeho účtu alebo použiť automatizáciu pomocou Balíkobota.

Pošta bez hraníc patrí medzi podporované dopravce vo všetkých tarifách a môžete ju jednoducho integrovať priamo do svojho e-shopu.

Vytvorenie e-shopu na mieru od A po Z vrátane marketingovej stratégie a prepojenia na kľúčové systémy a služby tretích strán.

Svoje objednávky môžete jednoducho exportovať do formátu CSV a potom ich nahrať do nášho klientskeho účtu. Automatizácia je k dispozícii vďaka prepojeniu s Balíkobotom.

Pošta bez hraníc je jedným z dopravcov, ktorých možno ľahko integrovať do tohto e-commerce riešenia.

Kompletné riešenie e-shopu, v ktorom sú k dispozícii všetky funkcie bez potreby ďalšej externej služby.

Pošta bez hraníc je k dispozícii ako dopravca. Sami sa rozhodnete, aké funkcie chcete používať.

Pri vývoji riešenia elektronického obchodu jednoducho zahrňte požiadavku na Poštu bez hraníc ako dopravcu.

Fastcentrik umožňuje každému mať e-shop vďaka systému prenájmu riešenia vrátane všetkého príslušenstva.

Pošta bez hraníc nemá vlastný doplnok, ale je k dispozícii ako súčasť doplnku Balíkobot, v ktorom môžete používať všetkých dopravcov, tlačiť štítky a sledovať zásielky.

Pridajte si Balíkobot alebo Chameleoon do svojho e-shopu Fastcentrik a posielajte s Poštou bez hraníc.

Voľne dostupné riešenie na vytváranie e-shopov, ktoré je možné rozšíriť o platené doplnky.

Mail bez hraníc nemá vlastný doplnok, ale je k dispozícii ako súčasť integrácie Balíkobot alebo ho možno pripojiť cez Baselinker.

Platforma elektronického obchodu, ktorá bola predtým známa ako Magento, patrí spoločnosti Adobe, ktorá ju teraz ponúka pod svojou značkou Adobe Commerce ako riešenie pre elektronické obchody B2B a B2C.

Pošta bez hranic nemá vlastný doplnok, ale je možné ju integrovať prostredníctvom nástroja Baselinker.

Pripojenie Pošty bez hranic k marketplace alebo účtovnému systému

Baselinker je najväčší integrátor v Českej republike, ktorý umožňuje prepojenie platforiem e-commerce so systémami ERP, aplikáciami, marketplaces a dopravcami, ako je napríklad Pošta bez hraníc.

Pomocou Baselinker môžete prepojiť Poštu bez hraníc a platformy elektronického obchodu, ako sú Shoptet, Shopify, Magento, Prestahop alebo Upgates.

Webová integračná platforma, ktorá vďaka doplnkom dokáže zobrazovať údaje z iných aplikácií tam, kde ich potrebujete.

Integrácie Pošty bez hraníc a účtovných systémov Účto, Abra Flexi a Abra GEN a Pohoda si v súčasnosti môžete zakúpiť na Dativery. Pomocou týchto integrácií budete môcť importovať prevody a platby.

Bhit ponúka nadstavbové riešenie pre účtovný systém Pohoda, ktoré rozširuje jeho funkcionalitu o možnosť odosielania.

V rámci rozšírenia Doprava je možné odoslať zásielku priamo z konkrétneho dokladu prostredníctvom niektorého z našich dopravcov. Štítok môžete vytlačiť priamo v účtovnom systéme a k dispozícii máte aj sledovanie.

Ak chcete rozšíriť program Pohoda, musíte si zakúpiť licenciu a nainštalovať toto rozšírenie. V rámci jednej licencie získate možnosť používať všetky naše dopravce.

Aplikácie, ktoré uľahčujú balenie zásielok a správu skladu

Balíkobot je inteligentná technológia na automatizáciu a zjednodušenie expedície balíkov, paliet a listov. Všetky možnosti prepravy na jednom mieste.

Balíkobot má integrovaných všetkých našich prepravcov a umožňuje zadávať zásielky (vrátane viackusových), tlačiť štítky Pošta bez hraníc a sledovať zásielky. Ak chcete tlačiť štítky cieľových dopravcov, musíte kontaktovať podporu Balíkobotu.

Pošta bez hraníc je medzi podporovanými operátormi bez potreby ďalšej aktivácie, stačí zadať kľúč API, ktorý nájdete vo svojom klientskom účte.

Tento doplnok pre Shoptet zefektívňuje balenie objednávok a znižuje chybovosť objednávok a je prepojený s Balikobotom.

Tento doplnok slúži ako rozšírenie funkcií Balikobotu a má medzi integrovanými dopravcami aj Poštu bez hraníc, takže ho možno použiť v sklade na kompletizáciu balíkov odoslaných s Poštou bez hraníc.

Ak si stiahnete tento doplnok do služby Shoptet, automaticky sa pripojíte k službe Pošta bez hranic.

LabelPrinter je software, ktorý sa používa na automatizovanú tlač prepravných štítkov. Môžete k nemu tiež pripojiť váhu a kontrolovať vyťaženie zásielky len pomocou čítačky. Môžete si tiež nechať prispôsobiť funkcie.

V aplikácii LabelPrinter môžete tlačiť štítky od Pošty bez hraníc a našich cieľových dopravcov vrátane viackusových zásielok. Zároveň získate aj možnosť sledovania zásielky

Pošta bez hraníc patrí medzi podporovaných dopravcov a túto integráciu môžete používať hneď bez ďalších poplatkov. Stačí si stiahnuť alebo integrovať labelPrinter.

Pomocou tejto webovej aplikácie môžete rýchlo a jednoducho vytvárať prepravné objednávky a tlačiť prepravné štítky.

Pomocou tejto integrácie môžete vytvárať zásielky (vrátane viackusových), tlačiť štítky Pošty bez hranic a štítky cieľového dopravcu a sledovať zásielky.

Pošta bez hraníc je jedným z podporovaných dopravcov v aplikácii Chameleoon, stačí ju aktivovať.

TouchStore je expedičný systém, ktorý pomáha od prijatia objednávky až po odovzdanie zásielky prepravcovi. Umožňuje rýchlejšie, jednoduchšie a bezchybné spracovanie zásielok.

V rámci tejto integrácie budete môcť používať všetkých našich dopravcov, tlačiť ich štítky a mať k dispozícii sledovanie zásielok.

Pošta bez hraníc je integrovaná, v závislosti od tarifu musí byť aktivovaná ako dopravca.

Foxdeli je marketingová platforma po nákupe, ktorá pomáha elektronickým predajcom získavať zákazníkov prostredníctvom automatizovanej komunikácie počas doručovania, čím zvyšuje predaj a doručiteľnosť.

Ak posielate zásielky prostredníctvom nás, môžete používať nástroje spoločnosti Foxdeli, sme jedným z dopravcov, ktorých údaje sú spracúvané spoločnosťou Foxdeli.

Služba Pošta bez hraníc je k dispozícii automaticky, nie je potrebná aktivácia. Ak v ponuke chýba dopravca, kontaktujte priamo spoločnosť Foxdeli.

Outsourcovali ste celú skladovú logistiku na fulfillment?

Fulfillment, ktorý ponúka kompletné riešenie skladovej logistiky, sa prispôsobuje potrebám každého e-shopu a jeho produktov. Vďaka úzkemu prepojeniu s Poštou bez hraníc je medzinárodná expanzia so spoločnosťou Fulfillmenton hračkou.

Pošta bez hraníc je neoddeliteľnou súčasťou Fulfillmenton a je možné využívať všetky naše prepravné služby. Vzhľadom na blízkosť skladu a depa Pošty bez hraníc máte predĺžený čas na odoslanie zásielok.

Pošta bez hraníc je integrovaná priamo cez API, všetci naši dopravcovia vám budú k dispozícii automaticky.

Vyvinuli ste vlastné riešenie a chcete nás implementovať?

Máme vlastné rozhranie API, ktoré je dostupné pre každého, takže môžete integrovať aplikáciu Pošta bez hraníc a dátovo sa s nami spojiť, či už máte e-shop, doplnok alebo aplikáciu. Prostredníctvom pripojenia API môžete nastavovať zásielky, tlačiť štítky Pošty bez hraníc a štítky cieľového dopravcu vrátane štítkov na vrátenie tovaru. Zároveň od nás získate tracking zásielok.