Aké sú ceny za doručenie?

Vyberte si z viac ako 30 miestnych a medzinárodných dopravcov

V každej krajine si môžete vybrať aspoň z dvoch prepravcov.

Stiahnite si úplný zoznam dopravcov a cieľových krajín

Zabezpečujeme aj spätnú logistiku a ponúkame ďalšie logistické služby

Chcete s nami posielať zásielky do Európy?

Zaregistrujte sa a získajte prístup k svojmu klientskemu účtu. Služba je určená pre spoločnosti a e-shopy.

Napíšte nám

Ozveme sa vám čo najskôr

Máte v úmysle poslať väčšie množstvo a chcete individuálne ceny? Potrebujete poradiť, ktorý dopravca je pre vaše potreby najvhodnejší? Kontaktujte nás.

(*povinné pole)

Údaje poskytnuté vo formulári budú spracované len na účely spracovania vašej žiadosti v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Cena závisí od toho, ktorého prepravcu si vyberiete vo svojej krajine. Základná cena prepravy sa určuje podľa hmotnosti zásielky. Môžete si priplatiť za dobierku alebo poistenie zásielky (u niektorých prepravcov je bezplatné).

Ak vaša zásielka presiahne limity štandardnej zásielky, dopravca si za nadrozmerné alebo atypické zásielky neštandardných tvarov alebo balení účtuje príplatok. Všetky parametre zásielok jednotlivých dopravcov nájdete v cenníku.

V cenníku doplnkových služieb nájdete ďalšie príplatky, ktoré môžu zvýšiť cenu zásielky. V závislosti od ceny pohonných hmôt sa môže uplatňovať palivový príplatok.

Poznámka: V cene nie je zahrnutá preprava do depa Pošty bez hraníc, ktorú zabezpečuje odosielateľ. V prípade väčšieho počtu zásielok ponúkame možnosť zvozu. Cena za vyzdvihnutie sa vypočíta individuálne.

V súčasnosti neponúkame prepravné služby mimo Európskej únie. Spolupracujeme však s viacerými prepravcami (napr. UPS alebo DHL), ktorí doručujú zásielky do celého sveta. Ak máte v úmysle zasielať väčšie množstvá, radi sa na nich obrátime s dopytom. Pošlite nám svoje požiadavky na e-mailovú adresu obchod@postabezhranic.cz.

  1. Pravidelný zvoz zásielok
    Ak máte niekoľko zásielok denne, môžete si objednať pravidelný odber. Napíšte nám na obchod@postabezhranic.cz
  2. Osobne
    Zásielky môžete podať osobne v depe v Prahe, Zlíne, Těšíne (PL). V prípade Prahy a Těšína odporúčame najskôr napísať alebo zavolať kvôli konkrétnemu času. Vieme, že sa na vás môžeme spoľahnúť a zároveň vám pomôžeme.
  3. Konsolidované
    Ak vám nevyhovuje žiadna z uvedených možností, môžete všetky svoje zásielky zabaliť do jedného veľkého (konsolidovaného) balíka a poslať ho do nášho skladu. Rozbalíme ho a pošleme zásielky do sveta. Nezabudnite na všetky zásielky nalepiť štítok, ktorý si môžete vygenerovať v online klientskom rozhraní.

Ponúkame komplexné riešenie spätnej logistiky zo všetkých krajín EÚ.

Ak zákazník prevezme zásielku a potom sa ju rozhodne vrátiť alebo reklamovať, zabezpečíme jej cestu späť k pôvodnému odosielateľovi.

Môžete si vybrať z niekoľkých možností vrátenia zásielky a vybrať si tú, ktorá najviac vyhovuje vášmu e-shopu alebo firme.

Adresa pre vrátenie zásielky: na túto adresu môže zákazník zaslať zásielku späť na náklady miestneho prepravcu. My ho potom prepravíme do nášho depa v Českej republike.

Štítok na vrátenie tovaru (spätný štítok): V našom klientskom účte si vygenerujete spätný štítok, ktorý zákazník nalepí na krabicu a odnesie ho na výdajné miesto alebo ho vloží do krabice a zásielka bude doručená priamo do nášho depa.

Vrátenie zásielky: môžete si objednať kuriéra, ktorý zásielku vyzdvihne priamo na adrese

Môžeme zabezpečiť prepravu nadrozmerných zásielok do vybraných európskych krajín, ktoré presahujú stanovenú hmotnosť a ktoré bežní dopravcovia kvôli ich rozmerom neprijímajú. Medzi takéto zásielky patria aj tie, ktoré sa prepravujú na paletách.

Viac informácií o preprave nadrozmerných zásielok nájdete tu.