Ceny za zásielky do zahraničia a spätnú logistiku

Cenník ďalších služieb

Môžeme tiež zabezpečiť spätnú prepravu.

Cenník doplnkových služieb Pošty bez hraníc

Dotazy ku cenám a krajinám

Záleží na tom, aký druh zásielky posielate. Okrem základnej ceny za prepravu (stanovenej podľa hmotnosti) môžete zaplatiť za poistenie alebo dobierku. Ak vaša zásielka prekročí maximálne rozmery, dopravca vám bude účtovať príplatok za nadrozmerné alebo atypické zásielky. Požadované rozmery zásielky pre jednotlivých dopravcov v jednotlivých krajinách najdete v ceníkoch.
Môžeme individuálne zariadiť takmer čokoľvek. Krajiny v našej stálej ponuke sú tie najobľúbenejšie, ale v prípade záujmu vám vieme zabezpečiť dopravu do Japonska. Kontaktujte nás, zariadime to.
  1. Pravidelný zvoz zásielok Ak máte niekoľko zásielok denne, môžete si objednať pravidelný odber. Napíšte nám na obchod@postabezhranic.cz
  2. Osobne Zásielky môžete podať osobne v depe v Prahe, Zlíne, Těšíne (PL). V prípade Prahy a Těšína odporúčame najskôr napísať alebo zavolať kvôli konkrétnemu času. Vieme, že sa na vás môžeme spoľahnúť a zároveň vám pomôžeme.
  3. Konsolidované Ak vám nevyhovuje žiadna z uvedených možností, môžete všetky svoje zásielky zabaliť do jedného veľkého (konsolidovaného) balíka a poslať ho do nášho skladu. Rozbalíme ho a pošleme zásielky do sveta. Nezabudnite na všetky zásielky nalepiť štítok, ktorý si môžete vygenerovať v online klientskom rozhraní.
Ak adresát zásielku neprevzal, zásielka sa vráti do centrálneho skladu v Zlíne. Tam si ho môžete vyzdvihnúť osobne alebo si ho nechať poslať. Cenník pre spätnú logistiku nájdete tu.
Áno. Cena je vždy individuálna. Ak chcete zabezpečiť prepravu celej palety, napíšte nám, pošleme vám cenovú ponuku.